Mikołajki
Dodane przez swietlica dnia Czerwiec 05 2012 11:16:55
Dnia 10.12.2011 w świetlicy wiejskiej w Cybowie odbyła się impreza z okazji Mikołajek. Głównym pomysłodawcą była Pani świetlicowa Małgorzata Tomczyk.

Na uroczystość przybyło wiele dzieci wraz z rodzicami oraz inni zaproszeni goście, m.in. Pani Radna Halina Ginalska. Przygotowano słodki poczęstunek. Dzieci miały możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród w licznych konkursach (skoki w workach, taniec z balonem, itp). Następnie dzieci chwaliły się swoimi talentami tanecznymi w rytm skocznej muzyki, gdy nagle po sali rozległ się dźwięk dzwonka. Na świetlice wkroczył Święty Mikołaj! Dzieci z radością podchodziły do Mikołaja i recytowały piękne wierszyki, za co otrzymały pokaźne paczki, a następnie gorąco podziękowały Mikołajowi i obiecały być grzeczne przez cały następny rok.

Impreza Mikołajkowa mogła się odbyć dzięki hojnej pomocy sponsorów: Pani Radnej Haliny Ginalskiej, Pani Haliny Bulwy, Pani Aliny Czapek, Panu Tadeuszowi Matusiak, Panu Januszowi Garbacz, Państwu Śmiłek, Państwu Szczepańscy. Wszystkim sponsorom serdecznie dziękujemy.

.
.
.